O nas

MISJA I WIZJA

MISJA OKREŚLA ROLĘ I CEL ISTNIENIA PURIEU, A WIZJA DEFINIUJE NASZE NIEPOSKROMIONE AMBICJE.

To właśnie nasza misja i wartości, w które wierzymy, połączyły nas do tworzenia innowacji w zakresie bezpieczeństwa mikrobiologicznego i budowania zaufania konsumenckiego. Dzięki jasno wyznaczonej wizji wiemy dokąd zmierzamy, będąc dla siebie wzajemną inspiracją..

MISJA

Pomagamy klientom, społeczeństwu i samym sobie uzyskać nieskazitelnie czyste przestrzenie użytkowe, zapewniając bezpieczeństwo mikrobiologiczne i samowystarczalne systemy dezynfekujące.

WIZJA

Niezawodność naszego systemu oraz nieustanne dążenie do perfekcji sprawiają, że rozwiązania Purieu stają się podstawową potrzebą bezpieczeństwa, wszędzie tam gdzie przebywa człowiek.

WARTOŚCI

W świecie nieustannych zmian, również niespodziewanych okoliczności, ważne jest aby mieć silny i stabilny fundament. Naszym fundamentem są wartości, w które wierzymy i którym zobowiązujemy się być wierni przez lata. Na każdej płaszczyźnie naszej działalności kierujemy się opisanymi u podstaw wartościami, które wpływają na nasz sposób funkcjonowania i budowania długotrwałych relacji z klientami, pracownikami orazpartnerami biznesowymi.

PURE – określa naszą etykę i sposób działania, a także
środowisko i otoczenie, które
tworzymy.

Perfection – nie stosujemy półśrodków, zawsze poszukujemy kompleksowych i idealnych rozwiązań, nawet kosztem poświęconego na to czasu. Jeśli mówimy o zapewnieniu bezpieczeństwa, nie robimy tego dobrze – robimy to perfekcyjnie.

Uniqueness – każda z osób w zespole Purieu jest i powinna czuć się wyjątkowa, tak samo jak nasi Partnerzy biznesowi i Klienci. Uniqueness to także sposób dostarczania naszych usług i produktów.

Reliability – jesteśmy rzetelni, wiarygodni i niezawodni. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a słowo relacje jest dla nas równoważne ze słowem zaufanie.

Equality – jesteśmy sobie równi, niezależnie skąd pochodzimy, jak wyglądamy, w co wierzymy. Naszych Partnerów i Klientów traktujemy tak samo, bez znaczenia czy to 5-cio gwiazdkowy hotel w Warszawie, czy mała agroturystyka w Bieszczadach.

Masz pytanie?

Skontaktuj się!